Free cookie consent management tool by TermsFeed

Se svým krásným BMW k nám dorazil zákazník celý nešťastný, protože mu v prostoru zadních sedadel explodovala láhev pomerančového džusu. V interiéru nás tak přivítalo silné aroma pomerančové dužiny a zaschlé oranžové mapy na sedačkách a koberečkách.
Všechno zlé je ale pro něco dobré a společně se zákazníkem jsme se tak dohodli, že interiér vyčistíme tak, jak to umíme – do detailu. Světlou kůži už “ohlodal” zub času, byla omšelá a špinavá, ale věnovali jsme jí pečlivost a cit a jak to dopadlo, můžete posoudit na fotkách.

Postup péče o vůz:

  • Základem bylo celý vnitřek vozu pořádně vyluxovat, aby nám dužina, prach a jiné nečistoty nedělaly paseku při dalším čištění. 
  • A pak přišlo na čištění, které dělá detailingu své jméno. Kartáčkem jsme, kousek po kousku, vyčistili každý detail interiéru, pokrytý kůží. Před očima se nám krásně odkrývala její původní barva – s kosmetikou Colourlock máme v tomhle směru jen dobré zkušenosti. 
  • Další péči jsme věnovali interiérovým plastům. Díky detaileru od Herrenfahrt jsou pak vyživenější, čistší a na pohled i dotyk hedvábnější. 
  • Naši oblíbenou klasiku si vyžádaly textilní části vozu – ty jsme společně s koberečky vytepovali. 
  • K už vyčištěné kůži jsme se pak vrátili ještě jednou. Tentokrát od nás dostala výživu do budoucna, čímž krásně zmatněla. 
  • Ten správný punc čistoty dodají autu především čistá a průzračná skla. O vyleštění a umytí oken a zrcátek jsme se se postarali v dalším kroku. 
  • Zádveří auta je často opomíjenou částí, ale nezapomněli jsme. I ta hrají podstatnou roli v perfektní čistotě. 
  • Oslím můstkem se pak dostáváme k dezinfekci ozonem, který je schopen vůz zbavit veškerých bakterií, virů a zápachu. Pokud po jeho použití není vůz dokonale čistý, má k tomu opravdu blízko.

Produkty od společnosti Herrenfahrt naleznete ZDE.

Kontakty

Zavolejte nebo napište

  +420 607 668 008

 chceme@detailingzavas.cz

Přijeďte se na nás podívat

 Domažlická 1135/119, 318 00 Plzeň

Nebo se nám ozvěte přes tento formulář