Free cookie consent management tool by TermsFeed

chemické čištění

Jistota je jistota

Na dnešním trhu najdeme nepřeberné množství čisticích prostředků, více či méně profesionálních. Kombinace současné chemie, šikovných ručiček a pečlivosti dokážou téměř zázraky, samozřejmě je ale důležité vědět, jak s danou kosmetikou pracovat. Pokud člověk nezná dané postupy čištění konkrétního materiálu, je obecně nejlepší se držet PH neutrálních čističů. Tím by neměl způsobit žádné škody a naopak materiálu pomůže v jeho životnosti a vzhledu. Nebo nechat práci profesionálům a nechat si auto vyčistit od nás. Neváhejte a svěřte se do rukou našich proškolených pracovníků.

My jsme si velmi oblíbili APC čističe. Jsou univerzální a použitelné na naprostou většinu materiálů. S klidným srdcem je tak můžeme doporučit i méně zkušeným milovníkům aut. 

Co se týče kosmetiky, kterou zakoupíte na benzínkách, i zde samozřejmě nalezneme dobré kousky, naprostou většinu ale nedoporučujeme. Podívejte se raději na sortiment specializovaných e-shopů. Vyberete zde určitě lépe a navíc levněji. S nákupem si určitě nechte poradit.

Naše projekty – čištění interiérů

Kontakty

Zavolejte nebo napište

  +420 607 668 008

 chceme@detailingzavas.cz

Přijeďte se na nás podívat

 Domažlická 1135/119, 318 00 Plzeň

Nebo se nám ozvěte přes tento formulář