Free cookie consent management tool by TermsFeed

Dezinfekce aut

Čistota je důležitá

Dezinfekce – toto slovo je poslední dobou skloňováno ve všech pádech. Její důležitost bychom neměli podceňovat ani v časech klidných a pohodových, obzvlášť bychom se na ni ale měli zaměřit v momentě, kdy je ochrana proti bakteriím nesmírně důležitá. Neváhejte využít našich profesionálních služeb a objednejte se k nám do detailingového centra již dnes.

Proč tedy dezinfikovat váš automobil? 

Hlavním důvodem jsou samozřejmě zdravotní rizika, spojená s bakteriemi, roztoči, houbami a plísněmi. Tyhle malé příšerky sice nejsou vidět na první pohled, ale kdykoliv otevřete okno nebo dveře, dostanou se s prachem do interiéru, usadí se na povrchu, v sedačkách a v klimatizaci, kde se množí a vesele spřádají plány, jak zaútočit na vaše zdraví.

Jakým způsobem auto čistit? 

Samozřejmostí je využití našich proškolených pracovníků, proto nás neváhejte kontaktovat. Nabízíme velké nožství způsobů, jak se o automobil postarat – luxování, parní čištění, chemické čištění, mokré čištění či tepování a zvládneme i vyčistit klimatizaci. Jako velmi efektivní je poměrně novinka a to čištění ozonem.

Nebo se můžete samozřejmě postarat sami. Prvním a hlavním aspektem při péči o auto je šetrnost. Při nákupu bezešvých utěrek vybrat ty s větší gramáží, aby nedošlo k poškození leštěného materiálu. Pokud používáme detailingové štětce, vzít ty se zaoblenými štětinami. V žádném případě nepoužívat kosmetiku z benzínek, která se na jejich regálech jistě skví, ale pro většinu čistících prací je absolutně nevhodná. Lepší práci odvede profesionální kosmetika, která navíc nestojí o nic víc než ta na čerpacích stanicích.

Čištění ozonem

Moderni a efektivní dezinfekce vozu.

Detail služby >

Chemické čištění

Kvalitní za pomoci kvalitní chemie.

Detail služby >

Tepování sedaček

Hloubkové vyčištění interiéru.

Detail služby >

Parní čištění

Vysoká teplota dokáže zničit většinu všudypřítomných bakterií a roztočů.

Detail služby >

Čištění klimatizace

Klimatizace čistíme ozonem i sprejem.

Detail služby >

Kontakty

Zavolejte nebo napište

  +420 607 668 008

 chceme@detailingzavas.cz

Přijeďte se na nás podívat

 Domažlická 1135/119, 318 00 Plzeň

Nebo se nám ozvěte přes tento formulář