Free cookie consent management tool by TermsFeed

Čištění interiéru vozu Ford Focus

Čištění interiéru osobních vozidel je komplexní proces, pod který spadá důkladné vysátí, vyčištění a ošetření všech povrchů uvnitř vozidla. Cílem procesu je zvýšit hygienu ve vozidle a zpříjemnit tak cestování. Pojďte se podívat, jak takové čištění pod naší taktovkou probíhalo u osobního automobilu značky Ford.

Před samotným čištěním jsme vozidlo důkladně zkontrolovali, abychom si vytyčili nejvíce znečištěné části a naplánovali si celkový postup. Následně jsme vozidlo pečlivě vyluxovali.

Pokračovali jsme čištěním textilních částí interiéru, jako jsou sedadla, podložky, stropní čalounění a textilní panely dveří. Volili jsme mokrou cestu a použili jsme také speciální čisticí prostředky a kartáče, které spolehlivě odstranily i odolné a mastné skvrny. Následovalo setření a ošetření plastových povrchů, kam spadá například palubní deska, ovládací prvky a vnitřní části dveří. Skleněné povrchy, jako jsou okna a zrcátka, jsme pečlivě vyleštili a ošetřili speciálními prostředky určenými na sklo, které odstraňují šmouhy a zanechávají sklo perfektně čisté.

Po dokončení procesu jsme interiér ošetřili dezinfekcí, abychom odstranili bakterie a viry a zachovali čistotu a svěžest. Závěrem jsme aplikovali speciální prostředky pro ochranu materiálů a zvýšení jejich odolnosti vůči zašpinění nebo poškození.

Kontakty

Zavolejte nebo napište

  +420 607 668 008

 chceme@detailingzavas.cz

Přijeďte se na nás podívat

 Domažlická 1135/119, 318 00 Plzeň

Nebo se nám ozvěte přes tento formulář