Free cookie consent management tool by TermsFeed

Čištění interiéru vozu značky Honda

Pravidelné čištění interiéru vozidla je důležitou součástí údržby a péče o vozidlo, která přináší mnoho výhod včetně zvýšené hygieny, estetiky, pohodlí a bezpečnosti. A jak jsme se tohoto úkolu zhostili u osobního vozidla značky Honda?

Nejprve jsme přistoupili k podrobné prohlídce vozidla, abychom zjistili stav sedadel, podlahy, stropu, a dalších částí interiéru, a abychom si definovali oblasti, které budou vyžadovat intenzivnější péči.

Následně jsme důkladně vysáli sedadla, koberce, podlahu a přístrojové panely, čímž jsme odstranili prach, drobné kamínky a písek. Poté jsme se pustili do čištění čalounění, které jsme provedli mokrou cestou s pomocí tepovače. Při čištění ostatních textilních i plastových ploch jsme použili profesionální čisticí prostředky, určené speciálně pro konkrétní materiály. Intenzivní péči jsme věnovali také okénkům, která jsme umyli a vyleštili z vnitřní i vnější strany, abychom odstranili šmouhy a navrátili oknům lesk.

Třešničkou našeho profesionálního čištění interiéru je osvěžení vůně vozu, které provádíme za použití dezinfekčních prostředků a osvěžovačů vzduchu. Dojde tak k odstranění nežádoucího zápachu, a navíc je interiér příjemně provoněný, což zpříjemňuje cestování.

Kontakty

Zavolejte nebo napište

  +420 607 668 008

 chceme@detailingzavas.cz

Přijeďte se na nás podívat

 Domažlická 1135/119, 318 00 Plzeň

Nebo se nám ozvěte přes tento formulář