fbpx

Říká vám něco pojem “detailing”? Pokud se ve světě motorů obratně vyznáte, jistě to pro vás není žádná velká neznámá. Setkáváte-li se s tímto slovem poprvé, může to být trochu tvrdý oříšek a představit si něco konkrétního je téměř nemožné. Ale nebudeme vás nijak trápit. Pojďme se tajemství detailingu podívat společně na zoubek.

Vybavujete si ten moment, kdy jste poprvé v ruce drželi klíčky od vlastního vozidla, a při každém odemknutí dveří jste cítili příjemný pocit štěstí? Možná je toto nadšení už dávno pryč. Ale detailing je řešením, jak si jej opět připomenout a abyste pokaždé, kdy vás oslní naleštěný lak vašeho vozu nebo když zasednete do čisté sedačky a uchopíte volant do ruky pocítili pocit hrdosti.

Detailing znamená pro váš vůz naprosté potěšení a ryzí kousek ráje. Zcela konkrétně jde o čištění se zaměřením na každý záhyb, sebemenší skulinku a detail nejen interiéru, ale i exteriéru vozidla za použití speciálních přístrojů a autokosmetiky, popřípadě rovnou nano kosmetiky.  Celý proces se provádí ve specializovaných detailingových centrech, ve kterých detaileři – tedy profesionálové věnující se detailingu, pracují na svěřeném autě někdy i dlouhé hodiny. Čištění probíhá zevrubně od střechy přes kola, a to v interiéru i exteriéru vozu.

Dá se říči, že neprofesionální, laický detailing provozuje téměř každý, kdo svému motorovému miláčkovi na čtyřech kolech věnuje víc než jen občasné vyklepání koberečků a rychlé vyluxování. Už jen pečlivé umytí auta na zahradě se počítá! A ten, kdo si vyhradí třeba víkend a stráví ho v garáži, kde si svůj vůz umyje, využije vosku a impregnace na lak vozu, nezapomene ani na prostor motoru a celého interiéru, lze považovat za nekorunovaného detailera.

Ovšem i ten největší nadšenec si pro svůj vůz asi jen stěží může vynahradit čas vždy. Tak jako u každé jiné péče, tak i u detailingu záleží na pravidelnosti. Proto pokud zrovna nestíháte a chcete pro své auto tu nejlepší péči, jsou tu pro vás detailingová centra. Někteří vnímají tato centra jako drahou automyčku, což je ovšem ale velký omyl. Detaileři jsou, jak jsme již výše zmínili, proškolení odborníci mající nejen zkušenosti, ale také profi vybavení a umí s kosmetikou správně zacházet. Proto i když se budete během domácí péče při dávkování kosmetiky řídit přesným návodem, nejspíše nikdy nedosáhnete takového výsledku, jako kdyby přípravek namíchaly a aplikovaly ruce profesionála.

V našem detailingovém centru najdete různorodé seskupení lidí. Dokonce se pyšníme i tím, že vaše vozy čistí dvě naše milé a krásné slečny. Všichni máme jedno společné – lásku k autům. Ale každý se pak orientujeme na jiné oblasti, někdo na mokré čištění vozu, někdo na leštění, další na ozonové čištění nebo na složení materiálů. A protože vše děláme z upřímné lásky a z nadšení k vozům, nesnažíme se prodat nejdražší chemii, službu a nano kosmetiku. Preferujeme totiž individuální přístup, kdy každému zvlášť doporučujeme přesně to, co jeho lak potřebuje. A i proto se pyšníme tím, že 90 % našich zákazníků se k nám rádo vrací.

Říkáte si, že automyčka nebo ruční mytí u stojanu, vám přece stačí? Pro následující měsíce ano, ale za pár let rozdíl určitě poznáte. Automyčka vám totiž neporadí, který prostředek na lak vozu použít a nezaměří se ani na detaily a ochranu vozu.

A v neposlední řadě, pokud se jednou rozhodnete vašeho miláčka na čtyřech kolech prodat, díky kvalitní péči se zvýší určitě jeho hodnota!

Kontakty

Zapojte nás do příběhu vašeho vozu

Zavolejte nebo napište

  +420 607 668 008

  chceme@detailingzavas.cz

Přijeďte se na nás podívat

 Domažlická 1135/119, 318 00 Plzeň

Nebo se nám ozvěte přes tento formulář