Free cookie consent management tool by TermsFeed

Renovace světlometů u Audi A6

Když vám přijde, že se váš mazlík v garáží nedívá na svět tak, jako „za mlada“, není to neřešitelný problém. Renovace světlometů je péče, kterou čas od času potřebuje každé vozidlo. 

Dnešní světlomety se už nevyrábí ze skla, ale z polykarbonátů. Má to své výhody. Polykarbonátové světlomety mají nižší hmotnost a výrobce si je může upravovat a designovat dle libosti. Může tak svým vozům vtisknout nenapodobitelný „pohled na svět“. Je zde ale jedno minus. Polykarbonátové světlomety časem degradují – žloutnou a objevují se na nich prasklinky.

Oxidaci světlometů nezabráníte – renovace je ale nutná

Oxidaci světlometů nezabráníte. Renovace světlometů je ale pomůže vrátit do původního stavu. Není to jen otázka estetiky. Jízda se zoxidovanými světlomety je i velmi nebezpečná. Věděli jste, že pokud necháte dojít situaci do extrému, může se svítivost světlometů snížit až o 80 %? 

Jízdě s oxidovanými světlomety řekl „stop“ i majitel tohoto luxusního Audi A6. Světlomety jsme důkladně vyčistili. Poškozenou vrstvu jsme zabrousili a pomocí tekutých polymerů vytvořili povrch nový.

Podívejte se do fotogalerie a posuďte sami, zda se nám podařilo světlometům vrátit původní lesk a průzračnost.

 

Kontakty

Zavolejte nebo napište

  +420 607 668 008

 chceme@detailingzavas.cz

Přijeďte se na nás podívat

 Domažlická 1135/119, 318 00 Plzeň

Nebo se nám ozvěte přes tento formulář