Free cookie consent management tool by TermsFeed

Renovace světlometů Mercedesu C200 z roku 2005

Rádi bychom představili naši nedávnou práci na černém Mercedesu C, kde jsme se s vášní věnovali důkladné renovaci světlometů. Naše týmová odbornost a preciznost se projevily ve vynikajícím výsledku, který nejen obnovil jejich estetický vzhled, ale také zlepšil jejich funkčnost.

Světlomety Mercedesu byly původně ve stavu zanedbanosti a jejich lesk ztratil svůj půvab. Naše práce začala důkladným čištěním a odstraněním povrchových vad. Poté jsme se zaměřili na opravu drobných poškození, jako jsou trhliny a škrábance, a následovala aplikace speciálního ošetření. Výsledkem byla průhledná a zářivá světla, která zajišťují maximální osvětlení a bezpečnost během jízdy.

Přiložili jsme fotografie a video, jakožto dokumentaci provedené renovace světlometů. Budete moci ocenit naši precizní práci a detaily našeho zakroku. Jsme hrdí na to, že jsme mohli přispět k obnově tohoto krasavce a zlepšit jeho světelný systém.

Pokud máte zájem o podobnou renovaci světlometů nebo o další služby, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu, abychom vám pomohli a zajistili, že váš automobil bude opět zářit jako nový.

Kontakty

Zavolejte nebo napište

  +420 607 668 008

 chceme@detailingzavas.cz

Přijeďte se na nás podívat

 Domažlická 1135/119, 318 00 Plzeň

Nebo se nám ozvěte přes tento formulář