Free cookie consent management tool by TermsFeed

Přijdou dříve, než byste čekali – Vánoce! Koledy v supermarketech, reklamy na hračky pro děti v televizi, plánování rodinných návštěv, řízené i neřízené obžerství, shánění vánočních dárků s předstihem i na poslední chvíli… kdo by to neznal, že? A dárky jsou právě tím, s čím jsme se vám rozhodli pomoct.

Dámy, hledáte originální dárek pro partnera, tatínka, dědečka nebo bratra, ale nápady nepřichází?

Ženy, obracíme se teď na vás. Také máte ve svém životě muže, kterému chcete udělat pod stromečkem radost originálním dárkem, ale nápady nepřichází? To, co chce, si koupí sám, a když se ho zeptáte, co by si přál, odpoví: „Nic.“ Samozřejmě dát muži, ať už je to partner, bratr, tatínek nebo dědeček, kýžené „nic“ není ideálním řešením. A proto jsme se, dámy, rozhodli dát hlavy dohromady a poradit vám pár tipů, se kterými nešlápnete vedle, pokud je obdarovaný nadšencem do aut.

Vánoční dárky pro chlapy, co milují auta

Tipy na dárky pro chlapy, co milují auta!

Obdarovat milovníka motorů není tak náročné. To nejtěžší si totiž můžete odškrtnout – víte, co má obdarovaný opravdu rád – auta. Ale dost řečí. Vrhněme se rovnou na slíbené tipy!

Poukaz na detailing

Dámy, má muž, kterého chcete obdarovat, svého čtyřkolového parťáka, na kterého nedá dopustit? Potrpí si na to, aby byl jeho vůz důkladně vyčištěný zvenku i zevnitř? Dopřejte jeho vozu speciální péči. Skvělým dárkem pod stromeček pro automobilového nadšence je poukaz na detailing

Detailing je komplexní péče o vůz. Může zahrnovat důkladné ruční mytí auta, ošetření koženého interiéru, aplikaci ochranné politury, která zabrání mechanickému poškození auta i znečištění, leštění karoserie i renovaci laku. Tušíte, co by obdarovanému udělalo největší radost? Nemusí mu v garáži stát zrovna naleštěný sporťák. Detailing si zaslouží každý vůz. I proto s poukazem na detailing nemůžete šlápnout vedle. Naše detailingové centrum nabízí širokou škálu detailingových služeb – rádi vám pomůžeme s výběrem.

Dárky pro chlapy - co takhle poukaz na detailing

Prémiová autokosmetika

Je pro obdarovaného péče o auto nejen povinnost, ale i relax? Je garáž jeho oblíbenou zašívárnou? Nenechte ho mýt jeho milované auto obyčejným saponátem. Pokud je opravdovým nadšencem do aut, určitě mu udělá radost speciální autokosmetika. Tipem od našich profesionálů je nanokosmetika.

Moderní laky jsou velmi měkké, a proto ani jejich výdrž není taková, jaká byla například u starých autoveteránů. Snadno dojde k jejich poškození. Stává se to i u nových vozů. Než si vůz koupíte, je přepravován a už při tomto transportu ho ohrožují částečky prachu, písku a kovů. Nanokosmetika vůz chrání. Na povrchu vytváří ochrannou polituru, která brání mechanickému poškození, poškrábání, i působení solí a chemie. 

Nano ochrana od profesionálů

Nanokosmetiku pro domácí použití zvládne aplikovat i amatér v domácích podmínkách. Zázemí automobilového depa netřeba. Pokud ale chcete, aby si obdarovaný užil výhod nanotechnologie, ale nestálo ho to žádné úsilí, řešením je opět poukaz na ošetření nanotechnologiemi v našem detailingovém centru. 

Naši detaileři využívají nanokosmetiku PIKATEC, o jejíž kvalitě svědčí i to, že byla prověřena těmi nejextrémnějšími podmínkami na automobilových závodech Dakar. I v poušti dokázala nanotechnologie PIKATEC ochránit veškeré povrchy před poškozením. Jejím základem je patentovaná směs unikátních pryskyřic, speciálních aditiv a velmi tvrdých přírodních materiálů miniaturní velikosti – tzv. nanočástic. Právě ony vytváří extrémně odolnou vrstvu, která vůz chrání. Naši detaileři aplikují nano ochranu na exteriér i interiér aut. Pokud chcete pro muže svého života opravdu extra dárek, nano ochrana je to pravé!

Hledáte něco opravdu speciálního? Sporťák na víkend udělá radost!

Byl muž vašeho života celý rok hodný? Zaslouží si, aby mi Ježíšek přinesl něco opravdu extra? Pronájem sportovního auta na víkend, to je dárek, který opravdu nečeká – to nám věřte. Dáme ruku do ohně za to, že nadšence do motorů takový dárek nadchne.

Jste z Plzně a blízkého okolí? Naše půjčovna aut disponuje širokou nabídkou sporťáků a legendárních „amerik“. Obdarovaný si u nás jistě přijde na své. V naší garáži si hýčkáme AUDI Q8, BMW X5, BMW X7, Ford Mustang 5.0 V8 GT a Ford Mustang Convertible 5.0Ti – VCT V8 GT. Tápete? Přijďte si naše krasavce okouknout naživo. Rádi vám poradíme a společně vybereme ten nejlepší auťák pro obdarovaného. Radost zaručena!

Vánoce, Vánoce přicházejí… a my doufáme, že vám naše tipy na originální dárky pro chlapy, co milují auta, pomohly. Alespoň my bychom Ježíškovi poděkovali!

Dárky pro chlapy - Půjčte mu sporťák