Free cookie consent management tool by TermsFeed

Ceník ručního mytí

Kolik stojí naše služby?

Ruční mytí interiéru

Interiér 1

Interiér 1 obsahuje luxování interiéru celého vozu, včetně koberečků a zavazadlového prostoru. Veškeré plasty v autě jsou otřeny a čelní sklo vyleštěno.

299 Kč

Interiér 2

Během čištění Interiéru 2 je vůz detailně vyluxován, včetně koberečků. Nechybí ani luxování zavazadlového prostoru. Plasty jsou čištěny parním čištěním a na závěr je na plasty aplikována ochrana. Všechny vnitřní okna vám vyleštěními a zádveří otřeme hadříkem.

799 Kč

Interiér 3

Interiér 3 je nejdetailnějším čištěním interiéru vozu, který nabízíme. Celý vůz je detailně vyluxován. Koberečky a další textilní části interiéru jsou čištěny mokrou cestou. Plasty jsou čištěny parním čištěním a zároveň je aplikována ochrana na něj. Během Interiéru 3 vám vyleštíme všechna okna zevnitř i vně a nezapomeneme ani na kožené prvky v interiéru, které základně vyčistíme. Mytí mezidveřních prostorů je samozřejmostí.

1.299 Kč

Ruční mytí exteriéru

Exteriér 1

Během Exteriéru 1, což je základní mytí je využito tlakového předmytí. Celý vůz je poté ručně umyt aktivní pěnou, která se opláchne a vůz vysušíme.

249 Kč

Exteriér 2

Exteriér 2 představuje tlakové předmytí, použití speciální chemie na odstranění nečistot a hmyzu, následné ruční mytí celého vozu – včetně kol, podběhů, ale i víčka nádrže. Všechna venkovní okna jsou detailně vyleštěna. Na závěr vám očistíme mezidveřní prostor a celé auto opláchneme. Vysušené auto pak jde rovnou do vašich rukou.

599 Kč

Exteriér 3

Tlakové předmytí vozu je naprostou samozřejmostí. Na předmyté auto naneseme chemie, která má za cíl odstranit veškeré nečistoty jako jsou například od hmyzu nebo much. Ručně umyjeme celý vůz včetně kol, podběhů i víčka u nádrže. Stejně jako u Exteriér 2 vyleštíme vnější stranu oken a očistíme mezidveřní prostor. Po oplachu a závěrečném dosušení aplikujeme navíc vosk a výživu na pneumatiky. Díky aplikaci vosku je péče o vůz snadnější a lak vozu není tolik náchylný na nečistoty.

999 Kč

Ruční mytí interiéru a exteriéru

Kompletní ruční mytí interiéru a exteriéru

Obsahuje program Interiér 3 a Exteriér 3. Využitím programu Komplet výrazně ušetříte své finanční úspory.

1.999 Kč

Všechny ceny jsou uvedené včetně DPH.

služby

Postaráme se o každičký detail

Leštění a renovace

Navrátíme vozu jeho původní krásu a lesk. Lak bez škrábanců a jemných oděrek. Detail služby >

Ochrana

Ochráníme lak, kola a interiér před škrábanci i hloubkovým znečištěním. Detail služby >

Kůže

Kožený interiér opravíme, vyčistíme a navrátíme mu jeho původní vzhled. Detail služby >

Ruční mytí

Zatočíme s prachem, špínou a dalšími nečistotami uvnitř i zvenku auta. V létě i zimě. Detail služby >

Kontakty

Zavolejte nebo napište

  +420 607 668 008

 chceme@detailingzavas.cz

Přijeďte se na nás podívat

 Domažlická 1135/119, 318 00 Plzeň

Nebo se nám ozvěte přes tento formulář