fbpx

ceník

Kolik stojí naše služby?

Keramická ochrana

Keramická ochrana a jednokrokové leštění za použití KAMIKAZE ISM COAT

Nejvyšší možný stupeň ochrany karoserie vozu, který lze aplikovat. Auto, na které je aplikovaná keramická ochrana, lze výrazně lépe a snadněji udržovat. Obsahuje totiž UV blokátory a zároveň dosahuje nejvyššího stupně tvrdosti laku. Při aktivní údržbě (pravidelné mytí vozu) je aktivní životnost 24 – 70 měsíců.
18.148 Kč
Keramická ochrana na skla vozu za použití kosmetiky KAMIKAZE INTENSO
Keramická ochrana na skla dodává sklu extrémní efekt tekutých stěračů. Aktivní životnost je 6 měsíců.
2.662 Kč
Chemický stěrač RAIN OFF
Keramická ochrana na skla dodává sklu efekt tekutých stěračů. Aktivní životnost je 3 – 5 měsíců.
250 Kč/ čelní sklo
500 Kč/ všechna skla
Keramická ochrana na disky vozu za použití kosmetiky KAMIKAZE RIM
Vzhledem k vysoké teplotní rezistenci zabraňuje tzv. zapékání disků. Keramická ochrana na disky má aktivní životnost přibližně 4.000 km při extrémně závodní nebo zběsilé jízdě. Při běžné jízdě je životnost cca 25.000 km.
6.655  Kč
Keramická ochrana na kožené prvky vozu za použití kosmetiky KAMIKAZE LEATHER COAT
6.655  Kč
Keramická ochrana na kůži ji vyživuje a zároveň zabraňuje emigrování pigmentu mezi kalhoty a sedadlem a tím zabraňuje jeho obarvením. S ochranou je výrazně nižší míra opotřebení a zašpinění a současně budete mít snadnější údržbu kůže. Aktivní životnost je průměrně 24 měsíců.
Keramická ochrana plastových částí za použití kosmetiky KAMIKAZE LEATHER COAT
2.420  Kč
S absencí keramické ochrany budete mít mnohem vyšší míru opotřebování a zašpinění plastů ve voze. Díky aplikaci je snadnější následná údržba. Keramická ochrana na plasty zabraňuje UV záření, což způsobuje, že plasty mají barevnou stálost (tzv. nešísují). Aktivní životnost je průměrně 24 měsíců.

NANO ochrana

PIKATEC CERAMIC malé a střední vozy
PIKATEC CERAMIC velké vozy (SUV)
3.598  Kč
3.998  Kč
Unikátní česká nano technologie vyvinutá na technické univerzitě v Liberci. Řada Pikatec Ceramic chrání karoserii a skla vozu. Tato nano ochrana výrazně pomáhá následné údržbě vozu. Zároveň tato ochrana obsahuje UV blokátory, které chrání barvu laku vozu. Aktivní životnost je 8 – 12 měsíců. Poté je nutné aplikaci opakovat.
PIKATEC DIAMOND malé a střední vozy
PIKATEC DIAMOND velké vozy (SUV)
6.198  Kč
6.698  Kč
Pikatec je unikátní česká nano technologie, která je zkoumána a vyvinuta na technické univerzitě v Liberci. V současné chvíli nabízíme dvě řady – Ceramic a Diamond. Řada Diamond je komplexním řešením pro ty, kteří chtějí ochránit hodnotu vozu. Využití najde na karoserií, sklu i na kolech vozu a napomáhá na těchto místech proti povětrnostním vlivům. Řada Diamond je technicky posílena na maximální úroveň. Aktivní životnost je 8 – 12 měsíců.

Voskování

Vosky jsou vhodné pro klienty, kteří mají rádi krásný vzhled svého vozu a chtějí si s vozem dělat radost při víkendovém mytí a leštění vozu.
Sealent za použití kosmetiky KAMIKAZE
Jedná se o nanesení nanočástic nebo polymerů, které lak vozu chrání před UV zářením. Zároveň auto dodávají lesk a jeho hloubku. Pokud je na karoserii nanesen vosk, auto bude mnohem snadněji udržovatelné – tedy mytí a oplachování bude snadnější. Aktivní životnost jsou cca 3 měsíce.
1.500 Kč
Syntetický vosk za použití kosmetiky SOFT99
Syntetický vosk zvyšuje lesk a hloubku lesku. Obsahuje UV blokátory, které zabraňují ztrátě barvy laku. Při aplikaci syntetického vosku bude údržba vozu snadnější. Aktivní životnost je zde cca 6 měsíců. Aplikují se na vůz dvě vrstvy a cena zahrnuje mytí vozu.

od 1.700 Kč

Přírodní vosk za použití kosmetiky SOFT99 a SWSWAX
Aplikace přírodního karnaubského vosku dodává autu velmi vysoký efekt hloubky a lesku karoserie. Zároveň obsahuje kvalitní UV lokátory, které napomáhají údržbě vozu. Aktivní životnost jsou tři měsíce.
3.628 Kč
Keramický vosk KAMIKAZE
Keramický vosk aplikujeme od značky Kamikaze, kdy jde o nejprodávanější formu vosku na trhu. Vosk obsahuje 50 % brazilské karnauby a 50 % keramického coatingu. O tom, že vosk obsahuje UV blokátory nelze polemizovat. Tento vosk chrání vůz před drobným mechanickým poškozením a to díky své tvrdosti. Keramický vosk se vyznačuje všemi benefity přírodních vosků a keramických ochran. Aktivní životnost je zde přibližně 24 měsíců, ale je nutné vůz pravidelně udržovat – mýt.
7.018 Kč
Všechny ceny jsou uvedené včetně DPH.

služby

Postaráme se o každičký detail

Leštění a renovace

Navrátíme vozu jeho původní krásu a lesk. Lak bez škrábanců a jemných oděrek. Detail služby >

Ochrana

Ochráníme lak, kola a interiér před škrábanci i hloubkovým znečištěním. Detail služby >

Kůže

Kožený interiér opravíme, vyčistíme a navrátíme mu jeho původní vzhled. Detail služby >

Ruční mytí

Zatočíme s prachem, špínou a dalšími nečistotami uvnitř i zvenku auta. V létě i zimě. Detail služby >

Kontakty

Zapojte nás do příběhu vašeho vozu

Zavolejte nebo napište

  +420 607 668 008

  chceme@detailingzavas.cz

Přijeďte se na nás podívat

 Domažlická 1135/119, 318 00 Plzeň

Nebo se nám ozvěte přes tento formulář